Hakkımızda

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Konuş & Gül Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu Bursa ilinde faaliyet göstermektedir. Hukuki sorunların çözümünde müvekkillere, en makul ve etkili yöntemleri detaylı analiz ardından sunarak, ortak alınacak karar doğrultusunda uygulamaya geçmeyi misyon edinmiştir.

Müvekkillerimize sunduğumuz hukuki hizmetin, küresel standartlarda, en yüksek kalitede olmasını ve bu hizmetin özenle yerine getirilmesini hedeflemekteyiz. Bu kapsamda maksimum verimin elde edilebilmesi amacıyla güncel hukuki  gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.
Sonuç olarak yalnızca doğmuş bir hukuki problemin çözümü için değil, doğabilecek hukuki sorunların ve bu sebeple ortaya çıkacak ekonomik kayıpların önüne geçmek için önleyici hukuki müdahale de denilebilecek danışmanlık hizmetini de sunmayı amaçlamaktayız.
Müvekkillerimizin ulusal veya uluslararası hukuki problemlerinin geçerli mevzuat hükümleri ve yüksek yargı kararları çerçevesinde haklılık durumunun tüm yönleriyle analiz edilerek ve bu analize fayda/maaliyet unsurunu da ekleyerek sonucu hakkında müvekkili bilgilendirmek dürüstlük ilkemizin gereği olup, müvekkillerimizin, tarafımızca takip edilen işlerinin her aşamasında onlara bilgilendirme yapmak şeffaflık ilkemizin sonucudur.

Konuş & Gül
Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu

Kurucularımız

Avukatlarımızla Tanışın

Fatih Konuş
Avukat Arabulucu
Konus & Gül
Avukatlık - Arabuluculuk Bürosu
Muhammet Gül
Avukat Arabulucu